HKHK lahtiste uste päev 2019

12. veebruaril kell 10.00 – 15.00 avab Haapsalu Kutsehariduskeskus lahtiste uste päevadel oma uksed kõigile huvilistele, kes soovivad näha, kuidas õpitakse ja millist elu elatakse HKHK-s igapäevaselt. Päevakavasse kuuluvad ringkäigud õppehoonetes, töökodades ja õpilaskodus, saadakse osa erinevatest kutsevõistlustest ning läbi digimängu õpitakse tundma HKHK erialasid. Avatud on fotonurk, kus saab jäädvustada oma külaskäigu Haapsalu Kutsehariduskeskusse.

Ringkäigud algavad kell 10.00, 11.00, 12.30 ja 13.30.

 

Loe edasi

IT-õpilased korraldasid koolitööna LAN Party

6. ja 7.detsembril korraldasid IT-süsteemide nooremspetsialisti eriala I kursuse (IT18) õpilased arvutiõpetaja Kristjan Hiisi eestvedamisel arvutivõrkude ja võrguseadmete tundide raames arvutiklassis LAN Party ehk võrgupeo. Ühiselt seati üles arvutivõrk, konfigureeriti mänguserverid ja seadistati võrgu monitooring. Kui koolitöö tehtud, siis katsetati omaloodud võrgus ka arvutimängude mängimist. Loe edasi

HKHK-s saab õppida lauakombeid

Kas sa tead, millises järjekorras kasutada nuge ja kahvleid, kuidas hoida käes pokaali või kuidas kasutada salvrätti? Sellest kõigest saab kuulda ning praktiliselt järgi proovida pidulikul lõunasöögil Haapsalu Kutsehariduskeskuses. 

Koolitusele on oodatud üldhariduskoolide õpilased koos klassiga, et õppida 3-käigulises peolauas kasutama lauakombeid, etiketti ja viisakusreegleid.

 

Loe edasi

HKHK õpilaste JÕULUPIDU 2018

Haapsalu Kutsehariduskeskuse õpilaste jõulupidu neljapäeval, 13. detsembril algusega kell 19.00.

  • “Vaba Lava” etteasted
  • Loosime põnevaid auhindu
  • Maitsvad suupisted

Õhtu peaesineja jääb üllatuseks!

Üritus on meie kooli õpilastele TASUTA, külalistele 2€.

Tule ise ja võta sõber ka kaasa!