Koolitused

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on erinevaid koolitusi pakkunud 1997. aastast, mil kool tegutses veel Taebla Kutsekeskkooli nime all. HKHK koolitused toimuvad kaasaegses õpikeskkonnas, õpilaste kasutada on puidu- ja ehitusmaja, käsitööklassid ning õppeköögid. Arvutiklassides on kasutada kaasaegne tehnika. Loenguruumid on mugavad ning varustatud esitlustehnikaga.

HKHK kursuste põhisuunaks on pakkuda tööalaseid täiendkoolitusi kooli õppekavarühmades: toitlustamine, teenindus ja turism; ehitus ja puidutöö, majandusarvestus, hooldustöötaja, arvutiteadused ja tekstiilitöö jt. HKHK avatud õpe avardab õppimisvõimalusi soovitud oskuste omandamiseks. Avatud õppes liitub õppija soovitud aines tasemeõppe grupiga ning käib koolis nagu iga teinegi õpilane. Võtmeoskusi saab elukestvast õppest huvitatu täiendada loovkursustel ning õhtustel keelekursustel. HKHK täiendkoolituste korraldamisega tegeleb arendusosakond. Selleks, et iga huviline leiaks sobiva koolituse, palun võtke meiega ühendust!

Pakume:

HKHK saab pakkuda koolituste ja seminaride läbiviimiseks kooli ruume ning saali konverentside pidamiseks. Toitlustamise ja majutamise võimalus on kohapeal.

HKHK on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner (Töötukassa juhatuse otsus 4. november 2013, otsus 162)

Täiendav info ja registreerimine kursustele koolitusjuht Ingrit Kera, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel 6661745 ja 5081016