Vastuvõtt

Vastuvõtt 2024/2025 õppeaastal

Kevadine vastuvõtt noorte erialadele on AVATUD!

Vastuvõtu avaldus pane teele SAIS.ee keskkonnas!

INFOTUND noortele ja lapsevanematele veebis!

10. aprillil ootame kõiki huvilisi veebiinfotundi, kus tutvustame noorte kevadise vastuvõtu erialade sisu ja õppekorraldust ning vastame kõikidele küsimustele. Infotund toimub kell 18 Google Meetis: https://meet.google.com/zdt-ywjv-auy (vajuta lingile ja liitu infotunniga)!

Vastuvõtu täiskasvanud kutseõppe erialadele ja kutsevalikuõppele avame 1. mail!

Lisainfo vastuvõtu kohta: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 666 1751

ERIALAD NOORTELE:

4. taseme KUTSEKESKHARIDUSÕPE pärast põhikooli lõpetamist, õpe 3 aastat:

3. taseme KUTSEÕPE pärast põhikooli lõpetamist, õpe 2 aastat:

Miks valida meie kool?

Haapsalu Kutsehariduskeskus on õppetöös paindlik, uuendusmeelne ja nüüdisaegse õppekeskkonnaga hubane kool, kus väärtustatakse iga õpilast ja püütakse neile pakkuda parimat õpet. Õpilased hindavad kõrgelt koolis valitsevat sooja ja toetavat õhkkonda, õpetajate professionaalsust ja sõbralikkust ning õpetamise taset. Kooli õpilaskonnast suurema osa moodustavad täiskasvanud õppijad õppides enamasti töö ja pereelu kõrvalt.

Tutvu tulevase õppija infolehega

Ole kursis HKHK koolituste ja vastuvõtu infoga liitudes uudiskirjaga ning jälgi meie tegemisi Facebookis!

Vaata lisaks!

VASTUVÕTUPLAAN kevadperioodil

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

----------------------------------------------------------------------

Varasemate õpingute ning töökogemuse (VÕTA) arvestamine:

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist. VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus toitlustuskorralduse, infotehnoloogia, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel:

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, hooldustöö, tegevusjuhendaja ja CNC-pingi töötlemise ja paljudel teistel erialadel. Kui tingimused sobivad Sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta kindlasti  ühendust  Eesti Töötukassaga! Toetust on võimalik saada juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud 30 päeva jooksul õpilase nimekirja arvamisest.

INFOTUND noortele ja lapsevanematele veebis!

Vastuvõtu täiskasvanud kutseõppe erialadele ja kutsevalikuõppele avame 1. mail!

Lisainfo vastuvõtu kohta: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 666 1751

ERIALAD NOORTELE:

4. taseme KUTSEKESKHARIDUSÕPE pärast põhikooli lõpetamist, õpe 3 aastat:

3. taseme KUTSEÕPE pärast põhikooli lõpetamist, õpe 2 aastat:

Miks valida meie kool?

Tutvu tulevase õppija infolehega

Vaata lisaks!

VASTUVÕTUPLAAN kevadperioodil

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

----------------------------------------------------------------------