Improving DIGITAL COMPETENCES and COMPUTATIONAL THINKING of SEN students in VET

Projekti kestvus: 2019/2020 õppeaasta

Partnerid: SOOME – FI-Keskuspuisto kutsekool ja ISLAND – IS-Fjolbrautaskoli Nordurlands vestra.

Projekti eesmärk: on kaasata hariduslike erivajadustega õpilasi rahvusvahelisse projekti, parandada osalevate koolide õpilaste digikeskkonnas hakkama saamist ning arendada kriitilist mõtlemist pidevalt muutuvas digikeskkonnas. Suhtlemine teiste riikide noortega annab uusi kogemusi meeskonnatöös, julgust võõrkeelseks suhtlemiseks  ning ülevaate kultuuride sarnasustest ja erisustest.

Projekti tegevused: Projekti jooksul toimub 3 kohtumist, Islandil, Soomes ja Eestis, kus neljapäevase tegevuse käigus tutvutakse vastuvõtva kooliga, tutvustatakse oma kooli, osaletakse erinevates töötubades, kus arendatakse oma digitaalseid oskusi ja analüüsivat mõtlemist.

Õpetajate juhendamisel koostatakse kohtumise jooksul valminud fotodest ja tegevustest Facebooki ja Instagrami lehed, kuhu lisatakse igal kohtumisel tehtud pildid ja võimalusel õpilaste tööd.

Projektijuht: Liina Krips