2019/2020 õppeaasta alguse teated

2019/2020. õppeaasta avaaktus toimub esmaspäeval2. septembril kell 12.00 koolimaja ees, millele järgneb rühmajuhendaja tund ja uutele õpilastele ringkäigud koolihoonetes. Peale seda on kogu koolipere oodatud kooli õuealale ühisele piknikule.

Täiskasvanud tsükliõppe õppijaid ootame kooli oma õppegrupi õppetsükli algusesTunniplaani leiate siseveebist ja kooli kodulehelt alates 30. augustist. Tavapärane õppetöö algab tunniplaani järgi 3. septembrist kell 8.30Põhikoolijärgseid õpilasi toitlustame kooli sööklas õpilaspileti ettenäitamisel alates teisipäevast, 3. septembrist.

Õpilaskodusse majutame pühapäeval, 1. septembril kell 10-18. Samal päeval toimuvad koolis ruumis 209 kell 11 ja 13 esmakursuslaste lastevanemate koosolekud.

Jätkukursuse õpilastel on võimalik koolis õppevõlgnevusi likvideerida kuni 29. augustini kokkuleppel aineõpetajaga.
Õpilastel, kellel ei ole võimalik mõjuvatel põhjustel augustis õppevõlgnevusi likvideerida, palun pöörduda õppeosakonda õppedirektori (ylle.ojamae@hkhk.edu.ee, tel 6661743) või osakonnajuhataja poole.
Kooli nõukogu teeb 30. augustil otsused õpilaste üleviimise kohta järgmisele kursusele.