Nädalainfo 27. november – 1. detsember

Põnevad tegevused ja sündmused toimuvad Haapsalu Kutsehariduskeskuses igal nädalal. Tutvu meie tegemistega!

Esmaspäevast kolmapäevani, 27. – 29. novembril, osaleb välissuhete koordinaator Heli Heimo NordPlus projekti ettevalmistaval kohtumisel Porvoos.

Teisipäeval, 28. novembril osalevad loodusgiidi eriala õpilased õppekäigul Tallinna Botaanikaaeda ja Eesti Loodusmuuseumisse. Lisaks jätkuvad teisipäeval huviringid põhikooli noortele.

Kolmapäeval, 29. novembril osaleb haridustehnoloog Airi Aavik HITSA koostöökoolitusel.

Neljapäeval, 30. novembril toimub kooliperele Loore Martma kontsert. Samal päeval, 30. novembril, osalevad õppe- ja karjäärinõustaja Liina Krips, sotsiaaltöötaja Kadi Jalgma ja õppedirektor Ülle Ojamäe HEV õppijate tugimeetmete seminaril.

Reedel, 1. detsembril tähistab HKHK kutsehariduse 30. aastapäeva.

3.- 5. detsembril toimub bürootöö ja majutusteeninduse eriala teise kursuse õpilastele inglise keele laager.