Augustikuised vastuvõtukomisjonid alustavad peagi tööd

Anname teada, et augustikuised vastuvõtukomisjonid toimuvad järgmiselt: 14. augustil ootame vastuvõtukomisjoni kutsekeskharidusõppe erialadele õppima soovijaid (noored) ning 24. augustil toimub vastuvõtukomisjon kutseõppe erialadele õppima soovijatele.

Dokumentide esitamine toimub elektroonselt või koolis kohapeal kuni 13. augustini (kutsekeskharidusõppe erialadel) ja 23.augustini (kutseõpe erialadel) (või kuni õppekohtade täitumiseni). Loe edasi

Toimus täiskasvanud kokaõpilaste korraldatud kontsert-õhtusöök “Sadamas on maitset”

Haapsalu ja Läänemaa maitsete aasta raames korraldasid HKHK koka eriala täiskasvanud õppijad Haapsalus Veskiviigi sadamas 16. juuli õhtul 4-käigulise kontsert-õhtusöögi, mis keskendus kohalike väiketootjate toodangule ja kalale. Kontsert-õhtusöögile oli võimalik soetada piiratud arv pileteid, mis kõik ka välja müüdi.

Muusikalisi maitseelamusi pakkusid Marek Sadam ja Martin Trudnikov. Loe edasi

Haapsalu Kultuurikeskuses saab näha õpilastööde näitust

Alates 10. juulist on kõigil huvilistel võimalus külastada veidi muutunud kujul meie kauaoodatud õpilastööde näitust.

Koroonaviiruse tõttu ei toimu sel aastal traditsioonilist õpilastööde näitust, kuid väikese läbilõike kuue eriala viimase kolme aasta jooksul valminud õppe- ja lõputöödest koos lõpetajate lugudega annab väike näitus “KEL AMMET, SEL AU”, mis on vaatamiseks üleval Haapsalu Kultuurikeskuses kuni 10. augustini. Loe edasi