Aasta lõpp oli HKHK-le spordis edukas

Lõppenud aasta oli HKHK-le spordis väga edukas, meie õpilased osalesid mitmetel erinevatel võistlustel ja toimus ka traditsiooniline õpetajate ja õpilaste võrkpalliturniir.

12. detsembril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuse spordihoones Eriolümpia Eesti Ühenduse sulgpallivõistlused. Kohale oli tulnud rekordarv võistlejaid- 52 sportlast 12-st erinevast asutusest üle Eesti. 16-22. aastaste vanuseklassis võitsid esikoha meie õpilased Leo Roosipuu ja Marite Lillepa.

12. detsembril toimus veel ka Läänemaa Koolispordiliidu Meistrivõistlused laskmises, kus gümnaasiumiosa vanusegrupis võitis Läänemaa Ühisgümnaasiumi järel HKHK võistkond II koha 182 silmaga. Võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Erik Salf, Hanna- Liisa Salf, Kaido Kruusamäe, Ekke Alar Toomingas.

21. novembril toimus Läänemaa Koolispordiliidu 10.-12. klassi noormeeste korvpallivõistlused, kus tulises finaalivõitluses Läänemaa Ühisgümnaasiumi I võistkonnaga saavutas HKHK võistkond II koha. Meeskond koosnes järgmistest õpilastest: Andre Kaja, Ander Põldma, Kaspar Valper, Mattias Ristmägi, Marten Suurküla, Marcus Jundas, Kert Aljorov, Hendrik Reinpal.

17. detsembril toimus traditsiooniline HKHK õpilaste ja õpetajate vaheline võrkpalliturniir, kus seekord tulid võtjateks õpilased. Õpilaste võistkonnas osalesid Kert Aljorov, Merilin Kask, Alica Nõmberg, Hanna-Liisa Salf, Erik Salf, Andreas Gabriel Vannas, Marten Suurküla. Julged ja osavad õpetajad olid Mehis Ehanurm, Margus Krips, Boris Norkin, Leili Mutso, Heli Nõupuu, Maria-Helena Aljas, Valdo Nõlvak.

Palju õnne ja jätkuvat edu kõikidele meie tublidele õpilastele  ja õpetajatele ning suur tänu sportlike tegevuste eestvedamise eest õpetaja Mehis Ehanurmele!