Andmeanalüüs MS Excel baasil

Koolituse tulemusena oskab õppija kasutada tabeltöötlusprogrammi Excel nii, et kasutab iseseisvalt sobilikke funktsioone ning suudab orienteeruda andmetes ning neid ka graafiliselt visualiseerida.

Registreeru ootenimekirja siin. Kui soovid sarnast koolitust tellida oma ettevõttele, võta ühendust allpool oleva kontaktisikuga.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 10.sept-29.okt 2024, teisipäeviti, kokku 8 korral, 17:15-20:15.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis. Õpe toimub koha peal.

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Keda ootame koolitusele?

• Inimesi, kes tööalaselt vajavad oskuseid andmete analüüsimiseks ja visualiseerimiseks. Eelisjärjekorras pääsevad koolitusele spetsialistid, kelle tööülesannete hulka kuulub arvestus- ja analüüsisüsteemide loomine ja arendamine, nt. raamatupidajad, finantsanalüütikud, välisaudiitorid.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Koolitaja. Marek Seil on HKHK IT-juht, kutseõpetaja ja arvutivaldkonna koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Polütehnikumi (1999-2002).

Teemad:

• Exceli baaskasutus

• Erinevad funktsioonid

• Andmete visualiseerimine

Detailne sisu õppekavas

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0€

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Keda ootame koolitusele?