Bürootöö nädalal tutvustati mitmekesiseid kontoritöö oskusi

HKHK bürootöö eriala õpilased korraldasid 17.-20. aprillini koolis bürootöö nädala, millega tähistati aprillikuus peetavat rahvusvahelist sekretäride päeva. Kogu nädala jooksul toimus palju põnevaid tegemisi, mis olid mõeldud bürootööoskuste tutvustamiseks ja õppimiseks.

Kooli soklikorrusele valmistasid bürootöö II kursuse õpilased põgenemisruumi “Escape from the office”, kus tuli läbida erinevaid kontoritöö teadmistega seotud takistusi. kus tuli läbida erinevaid kontoritöö teadmistega seotud takistusi, nagu näiteks meeskonna toel pimekirjas kirjutamine. Lisaks pidi põgenemistoas  tundma e-kirja elemente, katma laua ärilõunale, kõndima kontorikingadega, riietama kontoritöötajat mannekeenil ja järjestama dokumendid kronoloogilises järjekorras varasemast hilisemani. Takistusrada lõppes pildistamisega fotostuudios, kus kõigi meeskondade stuudiofotod lisati osalejatele mälestuseks tänukirjadele.

Põgenemisruumi läbisid nii külla tulnud Tartu Kutsehariduskeskuse bürootöö õpilased kui ka arvukalt põhikooliõpilasi teistest koolidest. Koos Tartu õpilastega kuulati stilisti loengut ning vesteldi bürootöö eriala õpingutest oma koolides. Kõige rahvarohkem oli koolis neljapäeval, kui bürootöö nädalat külastas ligikaudu 60 inimest. Külastajad said tutvuda meie kooliga, teha pisimaale, koostada e-kirju,valmistada plakateid ja loomulikult läbida ka põgenemistuba.

Nädala lõpetas kutsevõistlus “HKHK Bürootöötaja 2018”, millel osaleid kõigi kolme kursuse bürootöö õpilased. Ülesandeks oli koostada ametlik kiri, kutse ja päevakord üritusele ning teha enda üritusest esitlus.

Vahva nädal möödus väga kiiresti ning oleme tänulikud kõigile, kes aitasid meie üritust korraldada.

Fotogalerii HKHK Facebookis

Kadriina Küüts