Bürootöö õpilased tutvustasid HKHK õppimisvõimalusi

Haapsalu Kutsehariduskeskuse bürootöö eriala 3. kursuse õpilased käisid e – õppe nädalal oma endistes koolides Haapsalu Kutsehariduskeskust tutvustamas. E-õppe nädala ülesanne sisaldas esitluse koostamist ning e-kirja saatmist koolile, kuhu sooviti minna oma eriala ja kooli tutvustama.

Suhtekorralduse ja kommunikatsiooni tunnis selgitas arendusjuht Aile Nõupuu meile kooli reklaamimise saladusi. Õpetajad Ülle Moks ja Pille Alekand toetasid tundides meie tegevust.

29. aprillil külastasid bürootöö eriala õpilased Haapsalu Viigi kooli. Tutvustus sisaldas kooli kodulehe ja kooli tutvustust, erialade lühitutvustust, ülevaadet bürootöö erialast ning Kahooti mängu.

Haapsalu Viigi Kooli õpilased jäid väga rahule esitlustega ning mitmetel on plaanis HKHKsse õppima tulla. Ka Kahooti tulemused näitasid, et 4 õpilast  on huvitatud bürootöö erialast. Parimaid autasustasime kooli meenetega.

Lisaks Haapsalu Viigi Koolile käisid BT16 õpilased ka Vasalemma ja Taebla Koolis, Rääma Põhikoolis ning Laulasmaa Koolis.

Bürootöö 3. kursuse õpilased olid väga rahul ning õnnelikud, et said end proovile panna sellise erilise ülesandega.

Mihkel Palk

Bürootöö eriala 3. kursus