Code Week Haapsalu Kutsehariduskeskuses

6.-21. oktoobrini 2018 toimub kuues üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mille eesmärk on programmeerimist lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil tutvustada.

Code Weeki tegevused Haapsalu Kutsehariduskeskuses:

• 12. oktoobril “Teeme äppi”. Õpitoas luuakse hariduslikke või mängulisi äppe.
  • 15. oktoobril “Nutikas inseneeria”.  Innovatsioonikeskuses “Innokas” toimuv töötuba pakub informaatika- või ehituserialade õpilastele võimaluse leida lahendusi erinevatele oma töös ettetulevatele tehnoloogiaga seotud olukordadele.
  • 17. oktoobril “3D kunst”. 3D pliiatsite abil proovitakse joonistatakse ruumilisi objekte, ühendades nii käsitöö kui ka tehnoloogia. Õpituba viivad läbi HKHK õpilased.

Üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week on rohujuuretasandi ettevõtmine, mille algatasid 2013. aastal Euroopa Komisjoni noored digitaalarengu tegevuskava nõustajad. Code Week’i tegevustesse on tänaseks kaasatud üle 50 riigi kogu maailmast. Code Week programmeerimisnädala raames võivad üritusi korraldada kõik huvilised ning üritused kantakse ühtsele kaardile.