Ehitusviimistluse õpilastele toimus Tikkurila koolitus

Viimasel oktoobrikuu päeval toimus HKHK ehitusmajas järjekordne koolitus, kus Tikkurila Koolituskeskuse professionaalsed koolitajad Meelis Tarto ja Erki Malm tutvustasid 2. ja 3.kursuse ehitusviimistluse eriala õpilastele, kuidas viimistleda märgi ja niiskeid ruume ning kasutada seintel efektvärve

Koolitus toimus kahes osas – algul tehti selgeks teooria, mis oli lõimitud keemiaga ning hiljem asuti oma teadmisi praktikasse rakendama.

Praktilise esitluse tegi koolitaja Erki Malm, kes näitas õpilastele detailselt, kuidas ning milliste Tikkurila vahenditega puhastada ja töödelda niisketes ruumides pindu, värvida väiksemaid pindu ja esemeid. Samuti vaadati lähemalt, kuidas teha erinevate pindade efektvärvimist, vahatamist ja lakkimist.

Praktilises osas kasutas koolitaja ANZA maalritarbeid, milleks olid erinevad pintslid, rullid ja pahtlilabidad.

Fotosid koolitusest saab vaadata HKHK Facebooki lehelt.