Erasmus+ programm rahastas HKHK koostööprojekti

Eelmise nädala lõpus jõudis HKHK-sse tore uudis, et kevadel hindamisele esitatud täiskasvanuhariduse teemaline Erasmus+ koostööprojekt „Adult Learning – It’s Never too Late to Learn“ (AdELe) sai rahastuse.

Projekti jooksul kogutakse kõigi osalevate riikide parimaid praktikaid ning kogemusi, kuidas täiskasvanud õppijat tulemusrikkamalt õppimiseni tuua ning mis teda õppimise juures motiveerib, huvitab ja innustab. Projektis osalevad täiskasvanuhariduse spetsialistid ja koolitajad Eestist, Hollandist, Horvaatiast, Itaaliast ja Kreekast. Kaheaastase projekti tulemusena viiakse ellu ühised kogemuste vahetamise seminarid, täiskasvanute koolitajate koolitused ning seda kajastav veebileht, mida saab kasutada ka edaspidises töös.

HKHK-s veavad projekti välissuhete koordinaator Heli Heimo, koolitusjuht Ingrit Kera ja arendusdirektor Aile Nõupuu, kes on ka MTÜ Kodukant Läänemaa täiskasvanuhariduse saadik. Esimest korda saavad partnerorganisatsioonide projektijuhid kokku 2018. aasta oktoobri lõpus Haapsalus, et järgneva kahe õppeaasta projektitegevuste ajakava täpsemalt paika panna.