Eritoitlustus

Õppekava: kokk tase 4

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu

Koolituse läbiviimise aeg: 09.03-12.04. 2020. Täpne aeg selgub tunniplaanist

Koolitajad on Tiina Sootalu ja Aili Tervonen.

Tiina Sootalu on lõpetanud Tallinna Ülikooli, kutsepedagoogika õpingud, tal on kokk tase 4 kutsekvalifikatsioon ning lisaks on ta osalenud erinevatel täienduskoolitustel ning ka ise neid ellu viinud. Ta on kutseõpetaja HKHK-s alates 2005. aastast Aili Tervonen

kokandus
Koolitaja Aili Tervonen

(Mag.) on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikool, ta on kodumajandus ja kokandusvaldkonna kutseõpetaja HKHK-s alates 2001 aastast, tal on kutseõpetaja kutsetunnistus.

Õppele asumise eeltingimuseks on toitlustusega seotud töökogemus.

Sihtrühm: täiskasvanud, kes on soovivad omandada või uuendada eritoitumisalaseid oskuseid ja teadmisi toitlustusvaldkonnas.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• kirjeldab erinevate toitumisalaste iseärasustega klientide toitumise eripära
  • koostab ja kohandab toitlustusettevõtte tavapärase menüü ja retseptuuri toitumisalaste iseärasustega klientidele sobivaks
  • valmistab toitumisalaste iseärasustega klientidele sobilikke roogi ja jooke

Avatud õppe teemad on toodud täpsemalt õppekavas:

• toitumisalased iseärasused ja eripärad
  • menüü koostamine ja roogade valmistamine

Maksumus: 298,00 eurot. Hind sisaldab kõiki õppevahendeid.

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.

Avatud õpe on tasemeõppest üks moodul, kus koolitataval on võimalus liituda tasemeõppega kutseõppe keskhariduse baasil või sessioonõppe õppekavade järgi õppijatega, valides endale sobiva mooduli. Moodulõppe eesmärgiks on pakkuda uusi, alternatiivseid õpivõimalusi täiskasvanutele.

Registreerin koolitusele