Erivajadustega õppijad Euroopas töökogemusi omandamas.

Projekti periood: 01.01.2013 – 01.05.2014

Leonardo da Vinci projekti “Erivajadustega õppijad Euroopas töökogemusi omandamas

Partnerid: Luovi Ametikool (Soome) ja  Förderwerk St. Elisabethi ametikool (Saksamaa).

Sihtrühmaks: HKHK kodumajanduse- ja abikoka eriala õpilased

Projekti sisu:  pakkuda erivajadustega õppijaile välispraktika võimalust kodumajanduse ja toiduvalmistamise valdkonnas, et tõsta nende erialaoskuste taset, arendada silmaringi ning iseseisva toimetuleku- ja suhtlemisoskusi. 2-nädalase praktika jooksul partnerkoolides Soomes ja Saksamaal töötasid õpilased koos partnerkoolide sama valdkonna õpilastega partnerkoolide praktikabaasides, saatjateks oli 2 HKHK õpetajat.

Soome FOTOSID vaata SIIT ja Saksamaa FOTOSID vaata SIIT

Projekti periood: 01.01.2013 – 01.05.2014