Euroskillsi võistleja treenis teenindusvõistlusteks HKHK-s

b 40 võistlusalal ligi 600 noort 28 riigist üle Euroopa. Restoraniteeninduse võistlustel Eestit esindav Rakvere Ametikooli õpilane Demi Kivilo harjutas nädal enne võistlusi kutseoskusi Haapsalu Kutsehariduskeskuses juhendaja Tiiu Parm’u ja HKHK hinnatud teenindusõpetaja Kersti Õim’u käe all.

Haapsalu Kutsehariduskeskusel on hea meel olla teenindusvõistluste treeningupaigaks, kuna koolil on palju suurepäraseid tulemusi Euroopa ja maailma kutsemeistrivõistlustel. Vaid kahel aastal on Eestit esindanud teenindusvõistlustel õpilased teistest ametikoolidest.

2015. aastal esindas HKHK õpilane Kätlin Niinepuu Eestit Brasiilias toimunud WorldSkills 2015 kutsevõistlusel. Kätlinile omistati meisterlikkuse medal  restoraniteeninduses ning tema sooritus oli Eesti koondise parim tulemusMerlyn Kallaste saavutas Euroskills 2012 teenindusvõistlusel 8. koha2010. aastal osales Juri Pütsepp Euroskills 2010 teenindusvõistlustel Lissabonis ning saavutas seal 11. koha.

Eestit esindab sel aastal Euroskills 2018 kutsemeistrivõistlustel Budapestis Ungaris 11 alal 13 võistlejat.

Haapsalu Kutsehariduskeskus on oma teenindusõppe kõrge taseme tõttu valitud välja ka rahvusvaheliste Coupe George Baptiste teenindusvõistluste korraldajaks  11.-14. oktoobril Haapsalus.