Haapsalu Kutsehariduskeskuses on Euroopa keelte- ja spordinädal

23.-30.septembrini peetakse üle Euroopa spordinädalat, mille eesmärk on rõhutada liikumise tähtsust, tervislikku toitumist ning kogeda häid emotsioone sportimisel. Samuti peetakse 26.septembril Euroopa keeltepäeva.

Otsustasime need kaks sündmust omavahel ühendada ja korraldada keelte- ja spordinädala raames mitmeid toredaid mänge ja üritusi.

24.septembril külastasid meid sõbrad  Haapsalu Kolledži tervisejuhi erialalt, kes viisid läbi erinevaid õpilastele suunatud tegevusi. Kell 10:15 – 11:45 mängiti ruumis 209 elukeskkonna planeerimise mängu. Samal päeval oli kõikidel võimalus osaleda söögivahetunnil erinevate keeleteemaliste kaardimängude mängimisel koolifuajees ning sealsamas kontrollida ka oma tervisenäitajaid.

Kolmapäeval, 25.septembril on kõik oodatud kuulama toitumisnõustajat Erik Orgut, kes jagab kell 10:15 oma teadmisi tervislikust toitumisest ja treeningutest kooli peahoone aulas. Peale lõunat kell 12:15 on kõikidel võimalus kõndida või sõita Haapsalu linna, et osa saada inglise keelsest interaktiivsest mängust, mida juhendab õpetaja Liis Rüü.

Neljapäeval, 26.septembril ootab õpetaja Liis Rüü kõiki taas interaktiivse linnamänguga. Kell 14 aga toimuvad koolis jalgpallivõistlused (staadionil) ja huvilistele Bodybalance näidistreening (aulas).

Reedel, 27.septembril võtame kogu toreda nädala kokku ja tunnustame tublimaid või tegusamaid.