HKHK aasta töötaja 2019 on Marek Seil

Fotol vasakult Ingrit Kera – aasta kollleeg, Marek Seil – aasta töötaja ja Airi Aavik – aasta õppija

Teisipäeval, 18. juunil toimus Uuemõisa lossi valges saalis HKHK töötajate iga-aastane tänuüritus, kus õppeaasta lõpul tänati ja tunnustati kooli töötajaid. Direktori tänukõnes olid välja toodud õppeaasta olulisemad saavutused ja tunnustuse said õppeaasta jooksul enim silma paistnud teod ja inimesed. Positiivseid kiidusõnu jagus individuaalselt igale töötajale, sest kõik on ju panustanud oma töösse oma parima tahte, oskuste ja võimete kohaselt.

2018/19. õppeaasta parimad on:

• Aasta töötaja – IT-juht Marek Seil, kes on palju panustanud HAKOLA kommunikatsioonilabori seadmete ja sisustuse soetamisse
  • Aasta õpetaja – puhastusteeninduse õpetaja Ivika Raudsepp
  • Aasta õpetaja – arvutiõpetaja Valdo Nõlvak
  • Aasta õpetaja – õmblemisõpetaja Janne Muuli
  • Aasta õppija – äriteenuste osakonna juhataja Marelle Möll, kes lõpetas magistriõpingud organisatsioonikäitumise erialal Tallinna Ülikoolis
  • Aasta õppija – haridustehnoloog Airi Aavik omandas haridustehnoloogia magistrikraadi Tallinna Ülikoolis
  • Aasta õppija – kokaõpetaja Taavi Kuusik läbis kutseõpetaja kohanemisaasta programmi Tallinna Ülikoolis
  • Aasta digimeister – suhtlemis- ja karjääriõpetaja Eneli Uibo on sel aastal valmistanud eriti palju huvitavaid digitaalseid õppematerjale, eriti videosid
  • Aasta kolleeg – kolleeg Ingrit Kera
  • Aasta meeskond – nõustamiskeskus NÕUKE
  • Aasta meeskond – HAKOLA-projekti tiim

Kollektiivi ühtsustunde hoidmise eest said tunnustuse Liina Krips ja Eneli Uibo, kes korraldasid sel aastal meeleoluka ja meeldejääva töötajate jõulupeo ning ühisreisi Riiga.

Õppeaasta on läbi ja töö selleks õppeaastaks tehtud. HKHK õpetajad ja kõik töötajad soovivad rõõmsat suvepuhkust kõigile oma õpilastele ning edukaid ettevõtmisi lõpetajatele!