HKHK lahtiste uste päev 2019

12. veebruaril kell 10.00 – 15.00 avab Haapsalu Kutsehariduskeskus lahtiste uste päevadel oma uksed kõigile huvilistele, kes soovivad näha, kuidas õpitakse ja millist elu elatakse HKHK-s igapäevaselt. Päevakavasse kuuluvad ringkäigud õppehoonetes, töökodades ja õpilaskodus, saadakse osa erinevatest kutsevõistlustest ning läbi digimängu õpitakse tundma HKHK erialasid. Avatud on fotonurk, kus saab jäädvustada oma külaskäigu Haapsalu Kutsehariduskeskusse.

Ringkäigud algavad kell 10.00, 11.00, 12.30 ja 13.30.

Kutsevõistlused toimuvad kõigil kutsekeskhariduse erialadel ning tutvustavad õppimisvõimalusi põhikoolinoortele. Seetõttu on ennekõike oodatud lahtiste uste päevadest osa saama 7.-9. klassi õpilased, kellel peagi on ees ootamas karjääri- ja haridusvalikud, kuid ka noorematel õpilastel on kindlasti huvitav tutvust teha erinevate erialade ja oskustega. Iga eriala tutvustavad HKHK õpilased, kes räägivad, milliseid uusi teadmisi nad on omandanud ning kuidas toimub õppetöö ja praktika kutsekoolis ning ettevõtetes.

Kutsevõistluste kava:

Kõik täiskasvanud, kes soovivad tulla õppima HKHK-sse, on samuti oodatud külla sel päeval.  Teid viime me kokku huvipakkuva eriala esindajaga, kes tutvustab õppekeskkonda ja õppekava ning vastab kõigile õppekorraldusega seotud küsimustele.

Oma osavõtusoovist palun teavitage meid kindlasti – saame teie vastuvõtu paremini ette valmistada!

Info ja registreerimine: aile@hkhk.edu.ee, telefon 5283224