HKHK lõpuaktustel said tunnistused 191 lõpetajat

Haapsalu Kutsehariduskeskuses toimusid jaanipäeva eel kevadised lõpuaktused, kus tunnistused anti järjekordsetele koolilõpetatele. Kutsekeskhariduse, kutsehariduse ja kutsekvalifikatsioonitunnistused omandas kokku 191 lõpetajat.

20. juunil toimus noorte erialade lõpuaktus, kus tunnistused anti 80-le õpilasele:

• Bürootöö – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe): 14 õpilast (sealhulgas 3 kiituskirja);
  • IT-süsteemide nooremspetsialist – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe): 19 õpilast (sealhulgas 3 kiituskirja);
  • Kokk – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe): 9 õpilast (sealhulgas 2 kiituskirja);
  • Abikokk – kolmanda taseme kutseõppe esmaõpe: 8 õpilast
  • Majutusteenindus – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe) 8 õpilast (sealhulgas 2 kiituskirja);
  • Tisler – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe): 8 õpilast (sealhulgas 2 kiituskirja);
  • Ehitusviimistlus – neljanda taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe): 14 õpilast (sealhulgas 3 kiituskirja)

21. juunil toimunud täiskasvanud õppijate lõpuaktusel jagati tunnistusi 111-le  lõpetajale:

Palju õnne kõikidele lõpetajatele ja edu kõikides nende järgmistes ettevõtmistes!