HKHK oli edukas Eesti Kutsekoolispordi Liidu sulgpalli meistrivõistlustel

26. veebruaril toimus Eesti Kutsekoolispordi Liidu poolt korraldatavad sulgpalli meistrivõistlused, kus osalesid meie kooli õpetajad ja õpilane Kert Alfjorov. Kui viimastel aastatel on olnud nende võistluste võõrustajaks just HKHK, siis sellel korral peeti turniir Tartu Kutsehariduskeskuses.Oma võistlejatega oli Tartusse lisaks HKHK-le tulnud Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Tallinna Ehituskool, Rakvere Ametikool, Sisekaitseakadeemia, Politsei- ja Piirivalvekolledž ja võõrustajad Tartu Kutsehariduskeskus. Mängud algasid kell 10:00 ja pikk päev jõudis lõpule kella 16.00-ks.

Noormeeste üksikmängus saavutas kahe alagrupi peale kokku HKHK IT süsteemide eriala õpilane Kert Alfjorov tubli VI koha.

Meestöötajate üksikmängus võitis meie kooli õpetaja Valdo Nõlvak II koha ja õpetaja Mehis Ehanurm III koha. Võitjaks osutus Vello Akel Rakvere Ametikoolist.

Naistöötajate üksikmängus võitis HKHK õpetaja Küllike Allmäe II koha ja õpetaja Ivika Raudsepp III koha. Võitjaks osutus Pärnu KHK-st Karin Lääts.

Meestöötajate paarismängus ei olnud vastast meie õpetajatele, Valdo ja Mehis võitsid esikoha.

Segapaarismängus olid samuti meie kooli esindajad võidukad, Valdo ja Küllike võitsid esikoha ning Mehis ja Ivika saavutasid III koha.

Nüüd kõik sulgpalli trenni, õpetaja Mehis ootab teid!