HKHK oli spordivõistlustel võidukas

Reedel, 22.novembril toimus Vinni Spordihoones koolidevaheline sõpruskohtumine sulgpallis, kus osalesid ka HKHK õpetajad, kes tõid koju mitmeid auhinnalisi kohti.

Sõbralike, kuid siiski tuliste heitluste järel olid tulemused järgmised: Naisüksikmängus sai Küllike Allmäe I koha ning Ivika Raudsepp III kohta, naispaarismängus aga noppisid HKHK naised II koha. Segapaarismängus toodi koju III koht.

Meesüksikmängus kuulus I koht Valdo Nõlvakule ning meespaarismängus, kus võistlesid Valdo Nõlvak ja Mehis Ehanurm, saadi auhinnaline II koht.

Järgmine kutsekoolide sõpruskohtumine sulgpallis toimub 2020.aasta kevadel HKHK spordihallis, seda juba kuuendat aastat järjest.

Samuti toimusid 26.novembril Läänemaa Koolispordi Liidu poolt korraldatud noormeeste korvpallivõistlused, kus HKHK võistkond tõi koju 10.-12.klasside noormeeste arvestuses võiduka II koha.

Palju õnne HKHK õpetajatele ja õpilastele tublide saavutuste eest!