HKHK õpilased hindavad oma kooli kõrgelt

Veebruaris ja märtsis toimusid HKHK-s iga-aastased õpilaste rahuloluküsitlused Sel aastal osales küsitluses 366 õppijat 717-st, mis moodustab 51% õppijatest. Vastajatest 66% olid täiskasvanud õppijad ja 34% olid noored.

Hea oli tõdeda, et õppijad on Haapsalu Kutsehariduskeskusega väga rahul ning hindavad kõrgelt koolis valitsevat sooja ja toetavat õhkkonda, õpetajate professionaalsust ja sõbralikkust, hubast ja kaasaegset õppekeskkonda ning eriala õpetamise taset. Rahuloluküsitluse keskmine hinnang oli 4,26 5-palli süsteemis (eelmisel aastal 4,17).

Väljavõtteid rahuloluküsitlusest:

• Kool on väga ilus ja praktiline nii väljast kui seest. Valitseb töökas õhkkond. Õpetajad on oma ala suured spetsialistid. Kõik on mõistvad ja abistavad. Nii majas kui ka sööklas, raamatukogus, fuajees on mugav ja mõnus olla ning hea kultuur. Klassid on väga heal tasemel. Nõnda ka õpetajad, juhid ja kõik töötajad.
  • Super kool ja super õpetajad! Tahaksin veel midagi õppida, et koolis viibida. Juba riietehoiust algab tähelepanu ja abivalmidus, õpetajad on lahked ja aitavad alati, kui hätta jään. Kõikjal kord ja puhtus. Kaasõpilased viisakad. Sööklas toidud maitsvad ja valik hea, aeg ajalt üllatatakse seal uue magustoidu või tervislike salatitega.
  • Läänemaale ja kogu Haapsalule omane tasane ning hooliv õhkkond on ka koolis. See toetab ja aitab paremaid õppetulemusi saavutada! Ümbrus ja kool on puhas ning kaunis! Loodus ning kogu asula on huvitav ja inspireeriv!
  • Professionaalsed erialaõpetajad oskavad oma oskusi ja teadmisi hästi edasi anda, on kannatlikud ja rahumeelsed. Õpilased on heatahtlikud, halba suhtumist ei esine kellegi osas. Kiidan kooli ja soovitan soojalt mitmetele. Tahan ise ka veel jätkata õpinguid.
  • Väga hea õppetase, tihe rahvusvaheline koostöö, väga hästi organiseeritud nii kohalikud kui rahvusvahelised praktikavõimalused.
    Suurepärane kaasaegne õpikeskkond, sh arvutipark.
  • Õppija vajadustest lähtuv ja õppijakeskne, hästi paindlik koolipoolne lähenemine. Väga meeldiv, soe atmosfäär. Ülinunnud garderoobitädid.
    Megamaitsev, soodsa hinnaga koolitoit ja hea teenindus. Ja lihtsalt uskumatult imeägedad ja väga profid õppejõud!
  • Suurepärased õpetajad, asjatundlik ja sisukas õpe, head töövahendid. Ei saa mainimata jätta ka asjalikke ja õpihimulisi klassikaaslasi.