HKHK õpilased osalesid õpilasfirmade laadal

10. veebruaril toimus Tallinnas, Kristiine Keskuses õpilasfirmade laat. Kohal pidime olema vähemalt tund aega varem, et müügiboksid valmis sättida. Osalejaid oli palju – tervelt kaks korrust täitus erinevate firmade esindustega. Uudistajaid oli aga veelgi rohkem.

Valdkonnad, millega õpilasfirmad tegelevad, on ääretult erinevad, alustades erilistest snäkkidest ja lõpetades stiilsete helkur-käepaeltega. Enamik tooteid olid käsitsi valmistatud.

Meie koolist, Haapsalu Kutsehariduskeskusest, olid kohal bürootöö ja majutusteeninduse eriala teise kursuse õpperühmade õpilasfirmad. Üldiselt läks kõik hästi ja arvan, et osavõtjad jäid tulemusega rahule. Arendasime kindlasti klientidega suhtlemise oskust ja saime tugeva kogemuse ettevõtluses. Kõike seda, mida me õpilasfirma arendamise käigus õppisime ja kogesime, saame tulevikus reaalses elus ja töös ära kasutada.

Bürootöö teise kursuse õpilane Marlen Sõlg