HKHK õpilaste uued oskused Euroopast

Projekti kestvus: 01.07.2013 – 31.05.2015
Leonardo da Vinci IVT projekti “HKHK õpilaste uued oskused Euroopast” sihtrühmaks on 108 põhikoolijärgset ja täiskasvanud õppijat 14-lt erialalt, eesmärgiga läbida õppekavajärgne ettevõttepraktika välisriigis, töötades ajavahemikus 2013 september – 2015 mai erialasel tööl praktikaettevõttes või partnerkooli praktikabaasis, kestvusega 3-4 nädalat.

Praktikaprojekti partneriteks on SalpausKoolituskeskus  ja Oulu Koolituskeskus Soomest, puutöökool Schnitzschule Empfertshausen ja BSZ für Elektrotechnik Saksamaalt, Escola Professional Do Fundao Portugalist, UFA Branly toitlustus- ja teeninduskool Prantsusmaalt, Kosice Hotelliakadeemia Slovakkiast, I.P.S.S.A.R.T „G. Casini” ja Istituto di  Alberghiero e Agrario di Tortoli Itaaliast,  Nordvestsjaellands Produktionsskole ja Copenhagen Technical College Taanist, turismitalud Hyvöläntalo Soomest ja Pri Kovecniku Sloveeniast ning koolitus- ja arenduskeskused Paragon Europe Maltalt, AVIVA Poolast ja EU-Consult Südthüringen gGmbH Saksamaalt.

Projekti tegemisi kajastab HKHK praktikablogi, sealt leiad ka kõik õpilaste poolt praktikate jooksul loodud blogid ning saad teada palju huvitavat erinevate riikide ja erialade kohta.

Projektijuht: Heli Heimo

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram