HKHK OSKUSTE ÖÖ toimub Haapsalu Kultuurikeskuses

8. novembril toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames Eestis suur Oskuste ÖÖ. Kutsekoolides üle Eesti on sel õhtul avatud mitmed põnevad töötoad ning toimub palju oskustega seotud tegevusi. Haapsalu Kutsehariduskeskus läheb sel korral oma tegemistega koolist välja Haapsalu linna, kus kultuurikeskuses leidub ajavahemikul kell 17-20 põnevaid tegevusi kogu perele – suurematele ja väiksematele pereliikmetele.

Mis toimub?

• „FOTOSTUUDIOST MODELLIKS – PÄRISELT PILDILE!“. Fotonurgas pildistamine ja pilditöötlus arvutis. Juhendajad: Aile Nõupuu, Airi Aavik.
  • „VÄRVIDEGA JUHITAV ROBOT“. Töötoa käigus õpetatakse robotit värvikoodi abil juhtima. Juhendaja: Mario Metshein.
  • „3D SEOS PÄRIS MAAILMAGA“. Töötuba: kasutusel 3D pliiatsid 3 mõõtmeliste asjade joonistamiseks + 3D printer. Juhendajad: Airi Aavik, Mario Metshein.
  • „PÜÜAME INTERNETTI“. Töötuba: töötava võrgukaabli leidmine, selle ühendamine õige seadmega õiges järjekorras; testimine arvutil, kas kõik töötab! Juhendaja Valdo Nõlvak.
  • NUTIKOHVIK“. Töötuba: Nutiseadmete õpetus soovijatele (võta kaasa oma nutivahend). Kohvikust saab osta õpilaste valmistatud suupisteid. Juhendajad: Airi Aavik, Ülle Moks, Taavi Kuusik.
  • „KÄTE HOOLDUS“. Töötoas saadakse teada, kuidas hoolitseda käte eest talvehooajal. Juhendaja Anna-Liisa Trumm.
  • „PUIDULÕIGE“. Töötoas õpitakse, kuidas nikerdada puidust templit. Juhendaja Epp Klimenko.
  • “PLAATIMISE” töötoas õpitakse, kuidas paigaldada keraamilisi plaate seintele. Juhendaja Villu Vapper.

Töötubasid viivad läbi HKHK õpilased koos õpetajatega. Tulge vaatama, kuulama, osalema!