HKHK peahoone seinad on saanud omale värskema ilme

Novembri alguses sai valmis koolikompleksi kujundusprojekti teine etapp, mille tulemusel said värskema ilme II ja III korruse seinad. Need kavandas Haapsalust pärit vabakutseline kujundaja Erki Rammo, kes on kooli pikaaegne koostööpartner.

Koostöö Rammoga sai alguse 2012. aastal šokolaaditahvli ümbrise kujundamisest. Rammo on selle aja jooksul kujundanud mitmeid kooli reklaammaterjale ja trükiseid, praktikamappe ja märkmikke. Kooli peamaja kujundusprojektiga tehti algust 2018. aastal, mil kujundati ümber kooli toitlustuskompleks.

II ja III korruse ruumide seinad on kujundatud nii, et need oleksid harivad, humoorikad ja omanäolised ning kannaksid endas kooli väärtusi ja visuaalset identiteeti. Kujundusideede väljamõtlemisse on kaasatud õpilasi, õpetajaid ja teisi kooli töötajaid, et nad kõik saaksid ise olla meelepärase koolikeskkonna loojateks. Rammo ütleb: “Meil õnnestus see, et on kaasaegne, aga ikka HKHK ja Haapsalu! Alguse sai see paarist visandist, mis mõnedest nüüd ka seintel”.

Järgmisena võetakse ette I korruse ja keldrikorruse seinad, millega loodetakse valmis saada 2020. aastal.

Vaata ka videot HKHK Facebooki lehelt.