HKHK-s avati fotostuudio

Foto Tiiu Kammiste

Neljapäeval, 22. märtsil avati Haapsalu Kutsehariduskeskuse soklikorrusel fotostuudio. Valge kumerseinaga 60 ruutmeetrine stuudio valmis kooli erinevate osapoolte koostöös, nagu oma kõnes märkis kooli arendusjuht ja fotograafiaõpetaja Aile Nõupuu.

Stuudioks sobiva ruumi seinad said uue värvi ehitusviimistluse eriala õpilaste Laura Vaheri ja Eryn Heide käe all, juhendajaks oli õpetaja Mati Kisant. Kumerseina detailid valmistas puidumajas õpetaja Aare Mehiste. Pahteldus- ja värvitööd said tehtud õpetaja Eliis Vahteri ja viimistlusõpilase Mehis Heinla abiga. Vajaliku sisustuse ja pisiremonditöödega tegelesid haldusjuht Tiit Koel ja töömees Raivo Ahi, elektritöödega energeetik Igor Šikirjavõi, arvutite ja internetiühendusega IT-juht Marek Seil.

Juba enne kui fotostuudio päris valmis sai, on jätkunud igaks nädalaks pildistamisi – kangakudujate lõputööd, tekstiilitöö õpilaste tooted, fotograafiatunnid ja õhtused koolitused, õpilasesinduse liikmete fotod. Aga saabumas on kevad, valmivad lõputööd ning palju pildistamisi on veel ees ootamas.

Õhtu jätkus fotograaf Silver Raidla stuudiofotokoolitusega, kus 10 fotohuvilist õppis inimese pildistamist stuudios ja stuudiotehnika kasutamist.

Fotostuudio on nüüd avatud ning stuudioruume ja -tehnikat võimalik ka rentida. Kel huvi, siis täpsem info meiliaadressil aile@hkhk.edu.ee.

Fotogalerii HKHK Facebookis.