JÄÄB ÄRA! HKHK-s toimub 13.03 tegevusjuhendajate ja hooldustöötajate erialapäev

Seoses suureneva koroonaviiruse ohuga Eestis, jätame ära oma majas 13.märtsil  toimuma pidanud hooldustöötajate ja tegevusjuhendajate erialapäeva!

Haapsalu Kutsehariduskeskuses toimub 13. märtsil kell 9.00 – 16.30 esmakordselt tegevusjuhendajate ja hooldustöötajate populariseerimise erialapäev, mis kannab nimetust “Hoolime targalt”, väärtustades eakaid ja erivajadusega inimesi. Registreerimine üritusele on avatud kuni 12.märtsini veebilingil.

Erialapäeval on kõigil võimalus osaleda avatud töötubades, kus saab proovida, kuidas on olla ise erivajadusega inimene igapäevastes toimingutes, kui sul on näiteks nägemis- või kuulmispuue, liikumisraskused või insuldi tagajärjel tekkinud ühepoolne halvatus või kõnehäire.

Kui Sa leiad, et Sinu tõeline kutsumus on teisi abistada, siis on Sul võimalus asuda HKHK-sse õppima hooldustöötaja või tegevusjuhedaja erialale.

Alates kella 11.00 toimuvad mitmed ettekanded, kus räägitakse sellest, kuidas toime tulla probleemse käitumisega inimesega, kuidas ennast töös hoida, samuti tuleb juttu sellest, kuidas märgata ja aidata dementsusega inimest ning milliseid väljakutseid dementsus pakub, millega me kõik varem või hiljem kokku puutuda võime.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram