HKHK söökla seinad tutvustavad Haapsalu söögikohtade ajalugu

Alates augustist kaunistavad Haapsalu Kutsehariduskeskuse söögisaali seinu vanad fotod Haapsalu kunagistest söögikohtadest. Fotod on pärit Läänemaa Muuseumi kogudest ning annavad ülevaate kuurortlinna tuntumatest toitlustusasutustest ning nende omanikest enne II Maailmasõda. Söögisaali kujundajaks on kohalik kujundusgraafik Erki Rammo, kes on eelnevalt kujundanud mitmeid kooli reklaammaterjale ja trükiseid.

Söökla kujundus on suurema koolikompleksi  kujundusprojekti esimene etapp. Järk-järgult on kavas kujundada kooli koridoride ja muude ruumide seinad nii, et need oleksid harivad, humoorikad ja omanäolised ning kannaksid endas kooli väärtusi ja visuaalset identiteeti. Kujundusideede väljamõtlemisse kaasatakse õpilasi, õpetajaid ja teisi kooli töötajaid, et saaksime kõik ise olla meelepärase koolikeskkonna loojateks.