HKHK suvine vastuvõtt 2019

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on avatud suvine vastuvõtt 21 erialal. Õppetöö algus on sügisel septembris-oktoobris.

Alates 1. septembrist 2019 saavad HKHK üldhariduse osakonnas omandada põhi- ja gümnaasiumihariduse ka täiskasvanud õppijad, kes praegu õpivad Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasiumis. Ühtlasi  toimub uute õppijate vastuvõtt üldharidusõppesse. Haapsalu Kutsehariduskeskus on esimene kutsekool Eestis, kus lisaks kutseharidusele toimub ka üldharidusõpe..

KUTSEKESKHARIDUS PÕHIKOOLI BAASIL

KUTSEÕPE TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES

KUTSEÕPE BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVAGA

Täpsem info: õppeinfo spetsialist Maarika Kuik e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

HEV kutseõppe info: õppe- ja karjäärinõustaja Liina Krips e-post: liina.krips@hkhk.edu.ee, telefon 53229152

Põhi- ja gümnaasiumiharidus HKHK-s

Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium lõpetab tegevuse 31. augustil 2019. Täiskasvanute gümnaasiumi praegused õpilased jätkavad HKHK-s oma üldharidusõpinguid.

Uute õpilaste avaldusi ja dokumente võetakse vastu kuni 30. augustini praeguses Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasiumis aadressil Kuuse 1 (Haapsalu Põhikooli noortehosteli tiib, 2. korrus). Info telefonil 473 5654.

Alates 1. septembrist 2019 tuleb avaldus ja dokumendid esitada Haapsalu Kutsehariduskeskusesse aadressil Ehitajate tee 3, Uuemõisa. Info telefonil 6661751.