HKHK tänas ja tunnustas töötajaid

19. juunil tänas Haapsalu Kutsehariduskeskus tänuüritusel tehtud töö eest kõiki oma töötajaid ning tunnustas õppeaasta jooksul eriliselt silma paistnud töötajaid, tegusid ja meeskondi.

Iga osakond vaatas tagasi möödunud õppeaastale ja andis kaaslastele ülevaate suurematest hästi õnnestunud ettevõtmistest. Arendusosakonna aasta tegemised olid pandud kokku videoklippi: Google Education platvormi kasutuselevõtt, karjäärimess Oma Rada, Avatud ettevõtete kuu, virtuaaltuur, koduleht, Digipeegel, digikoolitused ja rahvusvahelised projektid. Puiduosakond rääkis Haapsalu Kultuurimaja pehme mööbli restaureerimisprojektist, ehitusosakond oma töödest ja tegemistest ehitusmajas ning linna objektidel. Toitlustus-majutusosakond andis ülevaate majutusteeninduse eriala õppetööst ning õpetaja Elle Teder rääkis toimunud riigikaitselaagrist ja riigikaitseõppe tulevikust.

Tunnustuse pälvisid:

Aasta töötaja 2017

• Aile Nõupuu
  • Ingrit Kera

Aasta õpetaja 2017

• Aare Mehiste
  • Tiina Sootalu
  • Villu Vapper
  • Ülle Moks
  • Jana Koel

Aasta rühmajuhendaja 2017

• Heli Nõupuu