HKHK tunnustas ja tänas häid koostööpartnereid

Jõulukuu 5.kuupäeval toimus HKHK aulas koostööpartnerite tänuõhtusöök, kus tunnustati ja tänati häid koostööpartnereid ning praktikaettevõtteid ja –juhendajaid pikaajalise väärtusliku koostöö eest.

Koostööpartnereid ja praktikaettevõtteid pärjati „Tunnustatud koostööpartner“ ja „Tunnustatud praktikaettevõte“ tiitliga. Kingituseks sai igaüks neist kauni loodusvaatega fotolõuendi, mille autoriteks olid loodusturismi korralduse ja loodusgiidi eriala praegused ning endised õpilased.

Samuti avaldas kool tänu kingituse ja tänukirjaga isikutele, kes on panustanud õppetöö arendamisse, juhendanud ja toetanud õpilasi praktikal või aidanud muul moel kaasa kooli jätkusuutlikule arengule ja positiivse maine kujundamisele.

Tänuürituse avas muusikalise etteastega Lepnurm Kvartett, millele järgnes direktor Ingrid Danilovi tervitus- ja tänukõne kohalviibijatele. Tänuõhtusöögil toimus ka Haapsalu Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži koostööleppe uuendamine, mille tunnistajateks kõik saalisviibijad olla said.

Õhtusöögi valmistasid HKHK koka eriala II ja III kursuse õpilased ning teenindamise eest kandsid hoolt turismiettevõtte teenindaja eriala II  ja III kursuse õpilased, kelle juhendajateks olid kutseõpetaja Taavi Kuusik ja teenindusjuht Kersti Õim.