HKHK vilistlased korraldavad SA Tallinna Lastehaigla toetuseks heategevusliku õhtusöögi

24. jaanuaril algusega kell 19 toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas heategevuslik 5-käiguline õhtusöök, mille eesmärgiks on koguda raha Tallinna Lastehaigla neuroloogia-taastusravi osakonnale mängutoa kavandamiseks ja sisustamiseks.

Restoran Trühvel peakoka Silver Teeääre ja teiste Haapsalu Kutsehariduskeskuse toitlustusvaldkonna vilistlastel on soov panustada läbi oma töö ja kogemuste heategevusse. Paljud neist töötavad restoranides peakokkadena ning soovivad oma teadmiste ja oskustega ühiskonda läbi heategevuse tagasi panustada. Oma abikäe annavad ka Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži disainiosakonna üliõpilased, kes omalt poolt kujundavad mänguruumi ja mööbli, mis hiljem HKHK õpilaste poolt valmis meisterdatakse.

Pääse õhtusöögile maksab 50 eurot, ning selle saab soetada Piletilevist. Jäänud on veel mõningad vabad kohad! Üritusel loovad meeleolu Helin-Mari Arder ja Teet Raik.

Õhtusöögi menüü:

1. Soolakohakonserv
Soolakoha / heeringamari / hapendatud kurk / köögiviljatuhk / kuiv hapukoor / must sai

2. Veisekeel & rõigas
Röstitud veisekeel / rõika-jogurtikaste / Grana Padano juust / suhkruhernes / pähklid

3. Põdrahake
Hakitud põdrafilee / marineeritud seened / murakamoos / trühvli-brioche / kuusevõrsesiirup

Värskendus
Wasabi-avokaadosorbett

4. Vasikas
Mooritud vasikapõsk / kõrvitsakreem / krõbe kalekapsas / praetud seened / puraviku-veinikaste

5. Passion panna cotta
Kookose ja grenadilli panna cotta / kookos / grenadillikaste / ingverijäätis

Roogasid saadavad Pernod Ricardi poolt välja pandud Jacob’s Creeki veinid.

Õhtusööki on võimalus soetada ka kinkekaardina, andes sellest teada aadressil tiia.tiisler@hkhk.edu.ee