2018 aasta juulis praktiseerisid Iirimaal Westporti lähedal asuvas Ballycroy looduspargis Ingo Valgma ja Eveli Luik loodusgiidi erialalt. Nende BLOGI annab põhjaliku ülevaate Iirimaa loodusest ja elust “in the middle of nowhere

Samal ajal olid kursusekaaslased Signe Kumari ja Irene Sildnik oma praktikat sooritamas Corki lähistel Blarney Castle’s. Signe ja Irene BLOGI lugedes saad kaasa teha tõelise giidiga iirmaatuuri.

2018 aprillis-mais veetsid neljanädalase praktika Põhja-Iirimaal Derry’s majutusteeninduse õpilased Kertu Pahkla ja Kaisa Ülejõe. Tööpäevade kõrval Maldron hotellis jõudsid tüdrukud nautida ka Iirimaa imelist loodust.

2018 veebruar märts praktiseerisid tislerieriala õpilased Kustas Roosileht ja Jako Allika Iirimaal Corkis, St John’s Central College’s. Poiste iirimaa muljeid saab lugeda SIIT.

2017 aasta juulis praktiseerisid Iirimaal, Westport’i lähedal asuvas Tourmakedy külas Maris Meriste ja Anne Hansberg loodusturismi korralduse erialalt.