Taanis on HKHK-l olnud mitmeid koostööpartnereid, selles projektis on meie partneriteks Nordvestsjællands Produktionsskolemis  asub Lääne-Taanis Sjællandi saarel ning EUC Sydasukohaga Sønderborgis.

Nordvestsjællands Produktionsskole on kutseõppeasutus, kus pakutakse erinevaid kursusi ja praktilisi workshop’e õpilastele, kes on haridustee pooleli jätnud või ei ole suutnud otsustada, millisel erialal jätkata. Kool on väga paindliku õppsüsteemiga, pakkudes võimalusi õppida töö kõrvalt ning lisaks valida erinevate erialade kursusi, et leida õige amet. Oleme saatnud Taani praktiseerima nii IT kui hooldustöö eriala õpilasi ning taanlasi vastu võtnud ka meie koolis. Uues projektis jätkame hooldustöö erialal, kus praktikakohad on olnud nii vanadekodus kui ka koduteeninduse valdkonnas.

EUC Syd on olnud meie partneriks aastaid tagasi kui meie IT õpetajad Leonardo da Vinci projektiga “Töövarjuna euroopa kutsekoolides” seal nädala töövarjudena veetsid ning tulid tagasi teadmisega, et sellest koolist oli õppida küll. Aega läks küll natuke rohkem, kui arvasime, aga sellel kevadel oleme valmis neli IT eriala praktikanti sinna uusi oskusi omandama saatma.