Kääritatud leibade valmistamine

Koolitaja Tiina Sootalu

Registreerin

Õppekavarühm: kokandus

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköök 123. Köögis on olemas kõik õppeks vajalik. Töötoas osaleja võtab kaasa vahetusjalatsid, põlle ja peakatte.

Maht: 8 akadeemilist tundi (4+4 tundi)

Läbiviimise aeg: 20. november, kell 17:00-20:00. 21. november, kell 11:00-14:00 (4 akad tundi korraga).

Juhendaja on koolitaja ja kokandusvaldkonna vanemkutseõpetaja Tiina Sootalu. Tiina on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi ja stažeerimisi, viinud läbi mitmeid kokakoolitusi ja töötubasid.

Sihtrühm: õpituppa on oodatud kõik kokandushuvilised, kes soovivad omandada teadmisi kääritatud ja kääritamata leibade valmistamisest.

Väljundid: õpitoa käigus valmivad erinevad kääritatud leivad

Teemad:

• Rukki- ja nisujuuretis
  • Haputaigna-, keeduleib ja ciabatta valmistamine
  • Pärmi- ja soodaleivad
  • Erinevad võided, määrded, pasteedid

Grupi suurus: 12 inimest

Maksumus: 50 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin