Infomaterjali ja slaidiesitluste loomine lihtsate vahenditega

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 12 õppetundi

Koolituse läbiviimise koht: HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19. ja 26.november, neljapäeviti, kell 17:00 – 20:00 (4 akad tundi korraga)

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise luua infomaterjali või slaidiesitlusi. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

Maksumus: 54 eurot.  Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 12 õppetundi