Infomaterjali ja slaidiesitluste loomine lihtsate vahenditega

Registreerin koolitusele

Koolitaja Airi Aavik

Koolituse maht: 12 akadeemilist tundi, millele lisandub 3 tundi iseseisvat tööd.

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

Õppekavarühm: arvutikasutus

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19. ja 26.november, neljapäeviti, kell 17:00 – 20:00 (4 akad tundi korraga)

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise luua infomaterjali või slaidiesitlusi. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised.

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

• kasutab kujundamise põhitõdesid;
  • teab, kust leida vabavaralisi pilte, heli- ja videoklippe;
  • loob postri, voldiku, veebibänneri;
  • loob slaidiesitluse, helindab selle ja lisab pealkirju;
  • on teadlik autoriõigustest ning oskab viidata.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

• Kujundamise põhitõed.
  • Autoriõigus.
  • Vabavaralised heli-, video- ja pildipangad.
  • Vabavaralised kujundusprogrammid Canva, Adobe Spark. Kujundamine MS Word programmis.
  • Vabavaralised slaidikoostamise programmis Adobe Spark ja Kizoa.

Grupi suurus: 12  inimest

Maksumus: 54 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.

Registreerin koolitusele