Jalgade ja käte hooldus eakale ja puudega abivajajale

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 65 akadeemilist tundi (15 õppetundi auditoorset töö ja 50 akad tundi praktilist õpet)

Õppekavarühm: eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa. Hooldustöö klass (hostel, 024)

Koolituse läbiviimise aeg: 21. märts kuni 25.mai, 5 akad tundi korraga

Koolitaja on Merle Murik. Merle on lõpetanud Eesti Rahvusvaheline Iluteeninduse Erakool kosmeetiku eriala (2013). Ta on valdkonna koolitaja (Iluteeninduse koolitus OÜ- iluteenuste koolitaja „Kochi Iluait”, al 2013) ja Marave OÜ „Salong Boutique” kosmeetik. Lisaks on läbitud mitmed erialased täienduskoolitused: Anne Marie Börlind Natural Spa näo- ja kehahooldus toodete teooria ja praktika koolitus Saksamaal. „Mina ja meeskond” koolitus- ja treeningprogramm, OÜ SLG Thomas International – Baltics jms.

Sihtrühm: tervisehoiu-, hoolekande- ning avahooldusasutuste hooldustöötajad, koduhooldajad, eaka või puudega inimese tugiisikud, kel puudub vastav oskus või kes soovivad oma oskusi selles valdkonnas täiendada.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõppuks õppija

• Mõistab erinevaid nahalööbeelemente ja nahahaiguste olemust ning hoolduse põhimõtteid erinevate nahahaiguste korral, tegutsedes ennast säästvalt.
  • Teeb ennast säästvalt eakale või puudega inimesele hooldusprotseduuri (maniküüri ja pediküüri), valides õige hoolduse ja hooldustoote.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekava :

• Nahahaigused ja ohtlikkus (15 teoreetilist tundi)
  • Maniküür: kätehooldus (25 praktilist tundi)
  • Pediküür: jalgade hooldus (25 praktilist tundi)

Grupi suurus: 10 inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjagaTasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Programmi sihtgrupiks on erialase hariduseta ja keskhariduseta täiskasvanud ning tööealine elanikkond (vanuses 50+). Õppele ei saa me võtta tasemeõppes õppijaid! Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust.

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele