Järgmisel nädalal külastavad kooli väliskülalised Soomest ja Islandilt

Seoses NordPlus Junior 2019-2020 projektiga “Improving DIGITAL COMPETENCES and COMPUTATIONAL THINKING of SEN students in VET“, mille on ellu kutsunud Haapsalu Kutsehariduskeskus, on 29.09-04.10 kooli külastamas õpilased koos õpetajatega Soomest ja Islandilt.

Tegemist on projektiga, mille käigus külastatakse kõiki projektis olevaid koole ja mille eesmärgiks on parandada osalevate koolide õpilaste digikeskkonnas hakkama saamist ning arendada kriitilist mõtlemist pidevalt muutuvas digikeskkonnas.

Üheskoos tehakse töötubasid ning jagatakse oma digikogemusi, tutvutakse elukeskkonnaga, mille käigus külastatakse Haapsalu linna ja Silma õpikoda ja veedetakse ühiselt aega nii koolimajas kui väljaspool. Kohtumise käigus kasutatakse kooli arvutiklasse ning HAKOLA klassi.