Ka sellel õppeaastal saab minna praktikale Euroopasse

Erasmus_HKHK-sHKHK õpilastel on  jälle võimalus kandideerida sellel õppeaastal toimuvatele välispraktikatele.

Kuna mitmete gruppide ettevõttepraktika ajad algasid sügisel, toimus koka- ja majutusteeninduse eriala praktikale kandideerimine juba kevadel enne suvepuhkust. Need õpilased alustavadki oma praktikat üsna pea Itaalias ja Prantsusmaal. Osa kevadisi avaldusi selleks õppeaastaks on veel ootel. Kõigile neile, kes kevadel kandideerida ei jõudnud, on nüüd jälle see võimalus avatud.

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG: 20. oktoober 2018

Kandideerida saavad nii põhikoolijärgsed kui täiskasvanud õppijad.

Kandideerimisest täpsemalt saad lugeda HKHK rahvusvahelise koostöö lehelt ning sealt saad ka otse praktikale kandideerida.

Praktikad toimuvad HKHK projekti “Uued oskused – uued võimalused” raames ning projekti rahastab Erasmus+ programm.