Kalligraafia algkursus

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Õppekavarühm: isikuareng

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK kunstiklass 215 (II korrus)

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi

UUS! Koolituse läbiviimise aeg: 15.11, 22.11, 29.11, 6.12 ja 13.12 (neljapäev), kell 17:00 – 20:00 (4 õppetundi)

Koolitaja on Aile Nõupuu, HKHK kalligraafiaõpetaja (2016. aastast). Varasem töökogemus: 1985-1993 töötanud asutuse kunstnikuna; 1993-2005 kunstiõpetajana.

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad omandada algteadmisi ilukirjutamise põhimõtetest ja tehnikatest. Kalligraafiahuvilised, kes soovivad omandada ilukirjutamise algoskused ning vajavad ilukirjutamist oma töös või isiklikus tegevuses.

Väljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• tunneb põhilisi kalligraafia töövahendeid, töövõtteid ja tehnikaid
  • oskab iseseisvalt kirjutada õnnitluskaarte ja kutseid, kasutades õpitud kirjastiile

Teemad:

• Sissejuhatus kalligraafiasse, töövahendid ja tehnikad
  • Antiikva suur- ja väiketähed
  • Kursiiv suur- ja väiketähed
  • Untsiaal suur- ja väiketähed
  • Gooti suur- ja väiketähed
  • Õnnitluskaartide, kutsete, tänukirjade, kuulutuste kujundamine kasutades õpitud kirjastiile

Grupi suurus: 8 – 10 inimest

Maksumus: 54 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele