Kalligraafia algkursus

Registreerin koolitusele

Õppekavarühm: isikuareng

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK kunstiklass 215 (II korrus)

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: 12., 19, ja 26.november, 3. ja 10.detsember, kell 17:00 – 20:00 (4 õppetundi)

Koolitaja on Aile Nõupuu, HKHK kalligraafiaõpetaja (2016. aastast). Varasem töökogemus: 1985-1993 töötanud asutuse kunstnikuna; 1993-2005 kunstiõpetajana.

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad omandada algteadmisi ilukirjutamise põhimõtetest ja tehnikatest. Lillepoodide töötajad ja käsitöölised ning kõik  kalligraafiahuvilised, kes soovivad omandada ilukirjutamise algoskused ning vajavad ilukirjutamist oma töös või isiklikus tegevuses.

Väljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• tunneb põhilisi kalligraafia töövahendeid, töövõtteid ja tehnikaid
  • oskab iseseisvalt kirjutada õnnitluskaarte ja kutseid, kasutades õpitud kirjastiile

Teemad täpsemalt õppekavas

• Sissejuhatus kalligraafiasse, töövahendid ja tehnikad
  • Antiikva suur- ja väiketähed
  • Kursiiv suur- ja väiketähed
  • Untsiaal suur- ja väiketähed
  • Gooti suur- ja väiketähed
  • Õnnitluskaartide, kutsete, tänukirjade, kuulutuste kujundamine kasutades õpitud kirjastiile

Grupi suurus: 8 – 11 inimest

Maksumus: 58 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele