Karl-Kevin Miinpuu oli rahvusvahelisel võistlusel taaskord edukas

10.-13.oktoobril toimus Portugalis, Faros Coupe Georges Baptiste (CGB) rahvusvaheline õpilaste ja professionaalsete restoraniteenindajate karikavõistlus, kus Eestit esindas Haapsalu Kutsehariduskeskuse III kursuse kokaõpilane Karl-Kevin Miinpuu.

Seekordseteks võistlusülesanneteks oli kala fileerimine, boeuf a la tartari ja avokaado-krevetisalati valmistamine, pirni flambeerimine ning  laua katmine koos tellimuse vormistamisega. Osalejaid testiti samuti teooria ning alkoholi tundmises.

Kokku osales võistlustules 12 riiki. Võistluse võitis Prantsusmaa, teise koha sai Taani ning kolmanda Luksemburg. Eesti jäi Sloveenia tütarlapsega jagama 4.-5.kohta.

Eelmise aasta oktoobris toimus sama võistlus Eestis, Haapsalu Kutsehariduskeskuses, kus Karl-Kevin Miinpuu samuti osales. Coupe Georges Baptiste võistluse eesmärgiks on populariseerida erinevaid teeninduse eritehnikaid.