Kodulehe loomine vabavaralise sisuhaldussüsteemi WordPress abil

Koolitaja Valdo Nõlvak

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht: 40 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa.

Koolituse läbiviimise aeg: 13. märts kuni 15. mai, kell 17:00-20:00 (10 õppepäeva, kolmapäeviti)

Koolitaja on Valdo Nõlvak. Valdol on rakenduslik kõrgharidus IT-s, TLÜ Haapsalu Kolledž.  Alates aastast 2007 töötab ta SA Läänemaa Haigla IT spetsialistina ja on (2010) Haapsalu Kutsehariduskeskus, arvuti kutseõpetaja

Sihtrühm: sihtgrupiks on arvutioskusega inimesed, kes on  väikeettevõtjad/bürootöötajad või leidnud rakendust ühingutes (MTÜ-de, osaühingute, sihtasutused) ning kellel on vajadus lihtsa, toimiva kodulehe loomiseks- ja haldamiseks. Koolitus sobib ka erialase hariduseta inimestele, kes vajavad enesetäiendamist (sh vanusegrupp 50+).

Eesmärk:
Koolituse lõpuks õppija:

Orienteerub kodulehe registreerimise protsessis erinevate veebimajutajate poolt pakutavate võimalustega.
Loob ja haldab oma asutuse lihtsamat kodulehte , kasutades sisuhaldussüsteemi WordPress pakutud võimalusi ja silmas pidades oma organisatsiooni vajadusi.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas:

  • Veebitehnoloogia tööpõhimõtete tutvustus
  • Domeeninime (asutuse kodulehe aadress) registreerimine ja teenusepakkujad
  • Sisuhaldussüsteem (WordPress) tutvustus ja kasutamine veebilehe loomiseks
  • Kodulehe sisu lisamine (lehed, postitused, pildid, videod, kaardid, sündmused, turve, SEO)
  • Failide üles- ja allalaadimine (FTP)
  • Menüüde lisamine
  • Kasutajate haldus ja turvalisus
  • Uuendamised ja varukoopiad

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjagaTasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Programmi sihtgrupiks on erialase hariduseta ja keskhariduseta täiskasvanud ning tööealine elanikkond (vanuses 50+). Õppele ei saa me võtta tasemeõppes õppijaid! Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust.

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram