Kokaõpilased valmistasid peakoka juhendamisel tuurafileest maitsvat lõunasööki

Kalapäev HKHK-s

24.septembril oli 2.kursuse kokaõpilastel suurepärane võimalus õppida professionaalsete kokkade käe all. Kooli külastasid Oleg Belousov ja Aleksandr Traigel, kelle juhendamisel õpiti valmistama teriyaki marinaadis tuurafileed ürdi-kooriku, porgandikreemi, safrani veloute kastme ja kartuli-spargli röstiga. Hiljem serveeriti valminud rooga kooli õpilastele ja õpetajatele lõunasöögiks ning kuulda oli vaid kiidusõnu!

Sellel nädalal toimub erinevates kutsekoolides üle Eesti kalanädal, mis on osa Eesti toidu kuust. Kümnesse kutsekooli üle Eesti lähevad külla tippkokad, kes õpetavad koolide kokanduseriala õpilastele kohalikust kalast roogasid valmistama.

Kalanädalat korraldab Kalanduse Teabekeskus ja korraldamist rahastatakse Euroopa Liidu Merendus- ja Kalandusfondist 2014–2020.

Kalanädalast täpsemalt saab lugeda Maaeluministeeriumi veebilehelt.

Pilte tuurafilee valmistamisest saad vaadata HKHK Facebooki lehelt.