Kõlavöö valmistamine

Registreerin koolitusele

Õppekavarühm: tarbekunst ja oskuskäsitöö

Koolitaja Marju Heldema

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Tekstiilitöö klass. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid.

Koolituse maht: 18 akadeemilist tundi

UUS! Koolituse läbiviimise aeg: veebruar 2020 (3 õppepäeva), kell 10:00 – 15:00

Koolitaja on Marju Heldema. Tekstiilivaldkonna juhtõpetaja. TÜ VKA- rahvusliku tekstiili eriala (2002). Aastate õpetaja 2014. Eesti aasta koolitaja 2008.

Sihtrühm: Õppele on oodatud käsitööhuvilised, rahvatantsurühmade juhendajad ja käsitööettevõtjad, kes vajavad täienduskoolitust.

Õppe alustamise tingimused puuduvad.

Eesmärk ja väljundid:

Õppija valmistab pärandtehnoloogilisi võtteid rakendades kõlavöö/kõlapooga. Loeb mustri, rakendab vöö, koob vöö.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kuidas ja kust leida infot etnograafiliste kõlavööde kohta (raamatud, MUIS, kohalikud muuseumid jne.)
  • Vajalikud materjalid ja töövahendid
  • Kõlavöö valmistamine ja viimistlemine

Grupi suurus: 10  inimest

Maksumus: 63 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele