Kondiitrikoolitus- šokolaadi ja vahustatud munavalge tordid ja koogid

Registreerin koolitusele

Koolitaja Nadežda Kaarma.
Foto erakogust

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi

Õppekavarühm: kokandus

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Õppeköök 123. Õppeköök on mõeldud kokavaldkonna õppe elluviimiseks, olemas on töökohad ja vajalikud vahendid. Õppeköögis on vahetusjalatsid kohustuslikud.

Koolituse läbiviimise aeg: 24.01 ja 25.01; 31.01  ja 01.02, kl 17:00-21:00 reedeti ja 11:00-14:00 laupäeviti

Koolitaja on Nadežda Kaarma. Koolitajal on pikaajaline töö- ja koolitamise kogemus. Ta on olnud kohvik Komeet kondiiter ja on järgnevate raamatute autor: „Nadja koogid“ esimene – ja teine osa, „Nadja Viinis“, „Nadja väike koogiabi“, „Nadja Šokolaadikoogid“ jt. Õppinud Kondiitreid ettevalmistavas kutsekoolis Kirovogradis, mis asub Ukrainas. Läbi viinud kondiitri algkursuseid Epp Maria galerii kohvikus, Altmõisa Külalistemajas jm.

Sihtrühm: Koolitus sobib inimestele, kellel on plaan torte või kooke valmistama hakata või toitlustamisega tegelevate ettevõtete töötajatele, kellel puudub kondiitri kvalifikatsioon või kondiitritele, aga kes soovivad oma oskusi kaasajastada ja kelle tööülesannete hulka kuuluvad dessertide, tortide ja kookide valmistamine või kes alles plaanivad kondiitri tooteid pakkuma hakata.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• valmistab vahustatud munavalgest valmistatud -torte ja –kooke;

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

Grupi suurus: 10 inimest

Maksumus: 118 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele