Kondiitrikoolitus- šokolaadi ja vahustatud munavalge tordid ja koogid

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolitaja Nadežda Kaarma. Foto erakogust

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi

Õppekavarühm: kokandus

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Õppeköök 123. Õppeköök on mõeldud kokavaldkonna õppe elluviimiseks, olemas on töökohad ja vajalikud vahendid. Õppeköögis on vahetusjalatsid kohustuslikud.

Koolituse läbiviimise aeg: 07.11 ja 8.11; 14.11 ja 15.11, kl 17:00-21:00

Koolitaja on Nadežda Kaarma. Koolitajal on pikaajaline töö- ja koolitamise kogemus. Ta on olnud kohvik Komeet kondiiter ja on järgnevate raamatute autor: „Nadja koogid“ esimene – ja teine osa, „Nadja Viinis“, „Nadja väike koogiabi“, „Nadja Šokolaadikoogid“ jt. Õppinud Kondiitreid ettevalmistavas kutsekoolis Kirovogradis, mis asub Ukrainas. Läbi viinud kondiitri algkursuseid Epp Maria galerii kohvikus, Altmõisa Külalistemajas jm.

Sihtrühm: Koolitus sobib inimestele, kellel on plaan torte või kooke valmistama hakata või toitlustamisega tegelevate ettevõtete töötajatele, kellel puudub kondiitri kvalifikatsioon või kondiitritele, aga kes soovivad oma oskusi kaasajastada ja kelle tööülesannete hulka kuuluvad dessertide, tortide ja kookide valmistamine või kes alles plaanivad kondiitri tooteid pakkuma hakata.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

  • valmistab vahustatud munavalgest valmistatud -torte ja –kooke;
  • valmistab eri liiki šokolaadist kooke, -torte ja –küpsiseid.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

  • Vahustatud munavalgest erinevate tehnoloogiatega õhulise taigna valmistamine: Kasutatavad toorained ja valmistamise tehnoloogiline protsess. Õhulise taigna vormimine kookidele, tortidele, küpsistele. Küpsetamine ja kaunistamine ning kvaliteedi hindamine
  • Erinevat tüüpi šokolaadid ja tehnoloogiad kookide, -küpsiste ja -tortide valmistamisel, šokolaadist kaunistuste valmistamine ja kaunistamise erinevad võimalused

Grupi suurus: 10 inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjagaTasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Programmi sihtgrupiks on erialase hariduseta ja keskhariduseta täiskasvanud ning tööealine elanikkond (vanuses 50+). Õppele ei saa me võtta tasemeõppes õppijaid. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust.

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram