Kool läheb kaheks nädalaks vaheajale

Juhtkonna otsusega läheb HKHK alates järgmisest nädalast kaheks nädalaks vaheajale, seega ajavahemikus 20. aprillist kuni 3. maini plaanilist õppetööd ei toimu. Tunniplaani alusel jäävad toimuma vaid need tunnid, mida ei ole võimalik ära jätta või antud olukorras edasi lükata.

Eriolukorra pikenemisel jätkub distantsõpe tunniplaani alusel alates 4. maist.

Õppetöö kestab 19. juunini ja seejärel algab suvine koolivaheaeg, mis kestab kuni 2. augustini. Õppetöö jätkub koolis alates 3. augustist, kus esmalt alustame täiskasvanud õppijatega ning alates 10. augustist liituvad õppetööga ka kutsekeskhariduse erialadel õppivad noored.

Mittestatsionaarne gümnaasiumi- ja põhikooliõpe alustab õppetööga 1. septembril 2020. Augustis on kokkuleppel aineõpetajatega võimalik likvideerida käesoleva õppeaasta õppevõlgnevusi.

Küsimuste tekkimisel on endiselt rühmajuhendajad teile abiks.

Kosutavat puhkust nii õpilastele kui töötajatele!